بازی های آنلاین – 10 نکته در مورد چگونه برای حفظ قبیله خود را فعال

[ad_1]

علل inactiveness

“می دانم که دشمن خود را” به عنوان یک ضرب المثل قدیمی می رود. اگر شما می خواهید به استفاده از ابزار مناسب برای مقابله با inactiveness برای بار اول شما باید برای پیدا کردن آنچه باعث می شود inactiveness و در آن منطقه است. یک مثال: اگر اعضای قبیله خود را به سختی به بازدید از قبیله خود سایت و مرجع تخصصی مقابله با این سازماندهی داخلی نردبان است و نه بهترین گزینه: آنها نمی خواندن این خبر برای آن است. بهتر از آن خواهد بود برای تماس با یک چند به صورت تصادفی انتخاب شدند اعضای یک مسنجر چت, برنامه یعنی MSN, ICQ و مانند آن و دیدن آنچه که او منافع شخصی هستند. با این دانش شما قادر خواهید بود به گروه اعضای قبیله خود را بر اساس منافع مشترک. در نتیجه شروع چند فروم موضوعات که مربوط به منافع مشترک خود را معمولا درمان این فروم فعالیت. واقعیت این است: شما باید خلاق برای پیدا کردن علت عدم فعالیت. احتمال باریک یک عضو خواهد آمد به شما با پیام: “سلام شما می توانید درمان عدم فعالیت با نصب یک وبلاگ برای من است.” اگر آن را می شود بسیار آسان… 😉

10 نکته برای حفظ قبیله خود را فعال

این است که احتمالا بخشی از متن شما در واقع به دنبال. اما من پیشنهاد می کنم خواندن این مقاله را به عنوان من می توانم تضمین زیر 10 نکته کار خواهد کرد اگر شما به سادگی استفاده از آنها به عنوان غلط missles.

1. میزبان مسابقات داخلی و یا نردبان

معمولا هرگز پایان دادن به عضو تنها نردبان را می توان به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر عدم فعالیت. آن را نگه می دارد هر دو قبیله فعالیت در بازی و-سایت — یعنی قبیله سایت — پایدار است. این به این دلیل اعضای بازی نردبان بازی هر زمان که بخواهند آنها را ها نتیجه مسابقه را به عنوان ثبت و آنها را به اظهار نظر در هر یک از دیگران اجرای استراتژی ها و مانند آن.

2. باید جلسات هفتگی با اعضای

بسیاری از رهبران قبیله دست کم گرفتن قدرت رایج در مکالمه. داشتن یک هفتگی یا دو هفته در نشست با اعضای قبیله خود را در یک چت روم می توانید انجام بسیاری از خوب به روحیه — نه به ذکر است این معنا از وحدت — در میان اعضای شرکت کننده. البته شما باید برای دعوت از اعضای قبیله خود را به صورت داوطلبانه است. سعی کنید چاپ و نشر دعوت برای یک جلسه در یک محل که اعضای قبیله خود را اغلب بازدید. I. e. اگر آنها نمی, بررسی انجمن ها اغلب استفاده از کلمه از دهان به جای آن بگویید: یک عضو شما سازماندهی یک نشست و او را به گسترش این کلمه به اعضای قبیله شخص او برخورد. باید چنین جلسه ای در chatprogramme یا تیم اسپیک برنامه — من شخصا ترجیح می دهم تیم اسپیک بالای پنجره چت با اعضای قبیله آن را به عنوان افزایش “حس برقراری ارتباط با انسان های دیگر” به جای خواندن متن یک پنجره چت از یک غریبه کامل.

3. باید در رفتن موضوعات در انجمن خود یعنی “انجمن ها”

داشتن یک و یا اگر شما می خواهم یک چند در حال موضوعات در قبیله خود انجمن ها معمولا باعث می شود هر دو بازدید کنندگان سایت و اعضای قبیله به بازگشت. فقط گوگل برای کلمات “انجمن ها” و شما باید خودتان پیدا کردن یک اقیانوس از نمونه های. فقط به انتخاب یکی برای تنبل آنهایی که در خارج وجود دارد: هرگز پایان دادن به داستان. یک نفر پست چند خط ساخته شده است تا داستان بعدی پوستر در ادامه داستان خود را با چند خط. این می رود و در. نه تنها این اندازه گیری در نظر گرفته شده است سرگرم کننده توسط انجمن معتادان و اسپم — یعنی افرادی که پست بدجور مقدار — آن را نیز می شود اعضای قبیله خود را یک فرصت برای با هم کار کردن در چیزی.

4. نظرسنجی و بحث

نه هر رهبر قبیله است که به عنوان talktive به عمه خود است. برای کسانی که هیچ سرنخ در مورد چگونه برای شروع یک گفتگو با یک برنامه چت با همکار خود اعضای قبیله یک بررسی می توان به راه حل است. شما می توانید با استفاده از یک نظرسنجی و یا یک نظرسنجی برای پیدا کردن آنچه که اعضای خود را مانند دوست نداشتن, عشق ورزیدن, نفرت و مانند آن. همه شما باید انجام دهید این است که ایجاد نظر سنجی و طراحی گزینه های رای گیری. اگر شما آشنا هستند با ایجاد موثر نظرسنجی سپس من پیشنهاد می کنم به نگه داشتن آن ساده است. به رای دهندگان خود را از سه گزینه های: سیاه, خاکستری و سفید است. سیاه و سفید بودن نفرت یا disliking چیزی خاکستری خنثی بودن در مورد این موضوع و سفید بودن یک فن و یا در مورد موضوع در دست بود. با نظر سنجی شما معمولا می توانید راه اندازی یک بحث به مرتب کردن چرا کسی رای دادند در برخی از گزینه. این عمیق تر کردن نظرسنجی و شما می توانید اطلاعات ارزشمند به عنوان یک رهبر قبیله در دوست داشتن و دوست نداشتن از اعضای قبیله خود را. فقط مطمئن شوید که این بحث نمی کردن موضوع ،

5. تشویق به ایجاد مقالات جالب

این یکی برای تلفن های موبایل سخت تر از آن به نظر می رسد. چه آن را در واقع می آید برای این است که شما پاداش اعضای آن فعال هستند در این بازی قبیله درگیر است. فعال اعضای قبیله باید روش بازی خود را: آنها دانش قابل توجهی از بازی آنها بازی می دانند استراتژی ها, ترفندها و مانند آن. چرا که نه طراحی یک سیستم است که پاداش آن دسته از کاربران با به اشتراک گذاشتن دانش خود را با همکار خود اعضای قبیله. پاداش می تواند نشانه ای از قدردانی — معمولا این در حال حاضر به اندازه کافی است. آن نوع سخت برای توصیف بنابراین شما در واقع خواهد شد که برای خودتان را ببینید. برای Legio Romanaمن چنین متواضع جایزه سیستم در محل. من در ترکیب تیم فهرستی با آن است. یک عضو می شود “مدال” در کنار نام خود را برای پست های انجمن, مقالات, نوشته ها و دیگر دست آوردها در بازی بسته به نوع بازی قبیله خود را برآورده سازد.

بقیه مقاله را می توان در Legio Romana صنفی سایت.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>